Dzieci
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Czy w ciąży robiłyście sobie makijaż?

3 posters

Go down

Czy w ciąży robiłyście sobie makijaż? Empty Czy w ciąży robiłyście sobie makijaż?

Pisanie by SoniaWawa Pon Lip 20, 2015 8:27 am

Czy w ciąży robiłyście sobie makijaż? czy raczej starałyście się ograniczać wtedy kosmetyki?

SoniaWawa
Stały klikacz
Stały klikacz

Liczba postów : 59
Join date : 24/07/2014

Powrót do góry Go down

Czy w ciąży robiłyście sobie makijaż? Empty Re: Czy w ciąży robiłyście sobie makijaż?

Pisanie by Mama39 Pon Lip 20, 2015 4:19 pm

Oczywiście, że robiłam.
Ciąża to nie jest choroba w trakcie której trzeba źle wyglądać.
Jak masz odpowiednie kosmetyki do makijażu, tzn lepszej jakości po prostu, jak choćby cienie do powiek z MUR (np tutaj), porządny tusz, kredkę i szminkę,
to zrobienie sobie makijażu nie będzie w żaden sposób szkodliwe:)

Mama39
Stały klikacz
Stały klikacz

Liczba postów : 78
Join date : 24/07/2014

Powrót do góry Go down

Czy w ciąży robiłyście sobie makijaż? Empty Re: Czy w ciąży robiłyście sobie makijaż?

Pisanie by Niuniaaa Sob Lis 10, 2018 12:46 pm

Oczywiście robiłam sobie makijaż. Stosuje najwyższej jakości kosmetyki, także jestem ich pewna. Nawet raz kupiłam sobie sztuczne rzęsy i też byłam zadowolona z takiego dodatku. Teraz mam troszkę czasu to planuję kupić sobie ponownie sztuczne rzęsy Natural Sweeties Black Ardell Lashes https://malahit.pl/product-category/makijaz/oczy/sztuczne-rzesy/ za 18, 32 zł. Skoro malahit.pl przecenił je o 20% to szkoda z takiej okazji nie skorzystać.

Niuniaaa
Uśmieszek - nowy na forum
Uśmieszek - nowy na forum

Liczba postów : 9
Join date : 12/05/2018

Powrót do góry Go down

Czy w ciąży robiłyście sobie makijaż? Empty Re: Czy w ciąży robiłyście sobie makijaż?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach