Dzieci
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Macie czasem tak, że urlop was męczy?

3 posters

Go down

Macie czasem tak, że urlop was męczy? Empty Macie czasem tak, że urlop was męczy?

Pisanie by Mama39 Wto Cze 16, 2015 6:38 am

Macie czasem tak, że urlop was męczy?

Mama39
Stały klikacz
Stały klikacz

Liczba postów : 78
Join date : 24/07/2014

Powrót do góry Go down

Macie czasem tak, że urlop was męczy? Empty Re: Macie czasem tak, że urlop was męczy?

Pisanie by Olla Pią Cze 19, 2015 7:34 pm

No jasne, czasem dzieci na urlopie potrafią tak dać popalić, że głowa mała. No ale trzeba się wtedy posiłkować albo jakiś sprytnymi metodami, które pogonią maluchy do łóżka, albo np wziąć ze sobą na wakacje dobre tabletki na zmęczenie - oczywiście z tych max naturalnych i wtedy ciśnienie i krążenie poprawiają się maksymalnie, a co za tym idzie, można lepiej funkcjonować

Olla
Stały klikacz
Stały klikacz

Liczba postów : 49
Join date : 16/08/2014

Powrót do góry Go down

Macie czasem tak, że urlop was męczy? Empty Re: Macie czasem tak, że urlop was męczy?

Pisanie by Niuniaaa Pon Lis 26, 2018 12:04 am

Nie raczej, nie... Po to jest urlop, żeby odpocząć lub też wybrać się w jakieś fajne miejsce i troszkę sobie pozwiedzać itp. Wszystko, zależy już od nas samych. Ja przykładowo wpadłam ostatnio na stronę https://www.071.pl/ i dzięki niej dowiedziałam się o wielu atrakcjach Wrocławia. Także chyba wybiorę się na kilka dni do tego miasta.

Niuniaaa
Uśmieszek - nowy na forum
Uśmieszek - nowy na forum

Liczba postów : 9
Join date : 12/05/2018

Powrót do góry Go down

Macie czasem tak, że urlop was męczy? Empty Re: Macie czasem tak, że urlop was męczy?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach